Email Drukuj

 

Kabaret na Koniec Świata na koniec maja. Kumulacja końców.
Czas na Debestof!

 W jednym miejscu i czasie pojawią się w mrocznych podziemiach przy Olesińskiej: trio szwedzkich terapeutów (Knut, Christian Christiansen i Soren Kierkegraad), Tadeusz Sznuk  z załogą, Grupa Emocje z Białołęki, mężczyzna piękniejszy od Andrzeja Sikorowskiego (bądź równie piękny), tenor Buk-Beczała, Ada Słodowa, Edyta Pjaf, Magicy, Bogusław Baton i oczywiście jako gość honorowy prezydent Najjaśniejszej Rzeczypospolitej z najświeższym orędziem dla Was (i nie tylko z orędziem) albo wcale nie dla Was i być może bez orędzia. 

Czy jesteście gotowi na ten miks? Będą improwizacje, projekcje, quizy, terapie alternatywne, niespodzianki i mnóstwo piosenek. Absurd ironią poganiany.

Przez ostatni rok roztrząsaliśmy dobre i złe strony egzystencji. Podróżowaliśmy po zatopionej Warszawie, siadaliśmy do świątecznego stołu polskiego, zajmowaliśmy się kulturą, mediami, spiskami, płcią, miłością, dzieciństwem, analizowaliśmy songi Majki Jeżowskiej. Nic to nie dało.

Dlatego musimy się spotkać właśnie na Debestofie - programie, który jest jak Krzysztof Ibisz - niby stary, a przecież zupełnie nowy. Zaproście więcej znajomych i dajcie nam wreszcie porządnie zarobić!!! Awantury przy kasie mile widziane.

DEBESTOF Kabaretu na Koniec Świata
30 i 31 maja 2014, Scena Przodownik

Wystąpią: Izabela Dąbrowska, Olga Sarzyńska, Agata Wątróbska, Zuza Grabowska, Sebastian Stankiewicz, Paweł Koślik, Maciej Makowski, Robert Majewski, Mateusz Rusin, Wojciech Solarz i Paweł Domagała jako Prowadzący.

Reżyseria: Wawrzyniec Kostrzewski

Kabaret na Koniec Świata to kabaret, w którym występują zawodowi aktorzy. Co miesiąc kabaret pokazuje nowy program skupiony wokół różnych tematów, jak na przykład celebryci, karnawał, depresja, dzieciństwo, uzależnienia, podróże, Dzień matki, komunikacja w Warszawie, święta polskie, gender.  Na scenie pojawiają się znani goście – prezydent Komorowski, Lech Wałęsa i Daniel Olbrychski.